Kredi Kartı

Card Finans Kart Ücreti 2020

QNB Finans Bank tarafından yan kuruluş olarak adlandırılan Card Finans yatırım bankası müşterilerine farklı konseptlerde ve özelliklerde kredi kartları sunmaktadır. Bunun için de aidat ücreti aldığını söylemek mümkündür.

Card Finans Yıllık Kart Ücreti

Fakat Yargıtay’ın alınamaz olarak vermiş olduğu karar ile birlikte banka müşterileri bu konuda geri iade araştırması içerisine girmişlerdir. Bu konuda da destek alabileceğiniz yazımıza göz atabilir ve her daim Card Finans kart aidatı iade talebinde bulunabilirsiniz.

Card Finans Para Puan Kazama

Bu aidatın alınmadan öncesinde bilinmesi gereken birtakım hususların olduğunu söylemeliyiz. En fazla on yıl öncesine kadar geriye yönelik kart aidatı talebinde bulunmak mümkündür. Ayrıca bazı bankalar müşterilerinin iade talebini geri çevirmektedir.

Card Finans Fix Nedir?

Otomatik fatura talimatı ya da kredi ödemesi gibi durumlar da buna dahildir. Bu konuda da detaylı bilgiyi bankanızdan almanız her daim daha avantajlı olacaktır.

Cardfinans Go Kampanyaları

Kredi kartı aidatının alınması için üç farklı yol bulunmaktadır. İlk olarak internet yolu aracılığıyla iade talebinde bulunmak mümkündür. Bir diğer yöntem ise bankacılık hizmetleri ile başvuru yapıp direkt olarak banka aracılığıyla para iadesinin yapılması sağlanacaktır.

En son yöntem ise tüketici hakem heyetine yapılan başvuru ile birlikte bu durum her zaman mümkün hale gelecektir. Sizler de bu konuda profesyonel bir şekilde destek ve hizmet almak isterseniz ya da arzunuz da bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Cardfinans Extra Kampanyaları

Yapılacak başvurular neticesinde Card Finans kart aidatı yapılabilir ve her daim on yıl geriye yönelik ve günümüzde ödemiş olduğunuz bütün kart aidat ücretlerini alabilirsiniz.

Günümüzde kart aidatı konusu Yargıtay kararı ile ortadan kaldırılmıştır. Hatta on yıl geriye yönelik olan kart aidatlarının da iadesinin yapılmasına karar verilmiş olup, istediğiniz taktirde bu ücretleri de bankanızdan tahsis edebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu