Kredi Kartı

Card Finans Kart Aidatı 2020 Nasıl Geri Alınır?

QNB Finans Bank’ın yan kuruluşu olan Card Finans yatırım bankası müşterilerine sunmuş oldukları çeşitli özelliklere ve konseptlere sahip kredi kartları için aidat ücreti almaktadır. Yargıtay’ın aidat alınamaz kararı sonrasında banka müşterileri aidat geri iade konusunu araştırmaya başladılar.

CardFinans Kredi Kartı Aidatı

Sitemizde birçok bankanın müşterilerine kredi kartı aidatlarını nasıl alacakları konusunda bilgilendirme yazısı yazdık. Eğer sizde Card Finans müşterisi iseniz card finans aidatı geri alma konusunda şansınız bulunmaktadır. Aşağıda bahsettiğimiz yöntemleri deneyerek sizde ödemiş olduğunuz aidat ücretlerinin tamamını geri alabilirsiniz.

CARD FİNANS Aidatı İade Nasıl Alınır?

Aidat almadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. İlk olarak en fazla 10 yıla geri yönelik olacak şekilde aidat iade talebinde bulunabildiğinizi unutmayın. Bir diğer bilgi ise bazı bankalar müşterilerinin bazı konumlarında aidat iade talebini geri çevirmektedir. Örneğin kredi ödemesi, otomatik fatura talimatı gibi… Bu konuda bankanızdan bilgi almanız önemle rica olunur.

Card Finans Yıllık Ücreti Nedir?

Card finans kredi kartı aidatı geri alma konusunda izleyebileceğiniz 3 farklı yol bulunmaktadır. İlk olarak başvuru yapabileceğiniz internet kanalı, ikinci olarak bankacılık hizmetleri ile başvuru üçüncü yol olarak ise tüketici hakem heyetine başvuru yaparak kart aidat iadesi alabilirsiniz.

Card Finans Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

İlk adımda internet yoluyla yapabileceğiniz adımları anlatmak gerekirse bankanın resmi internet sitesine girerek sitede yer alan başvuru formu kısmından yapacağınız başvuru ile card finans kredi aidatı geri iade talebi oluşturabilirsiniz. Bunun dışında bankanın resmi sosyal ağ hesaplarına yazı yazarak ya da şikayet sitelerine yazarak banka müşteri temsilcilerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Card Finans Borç Ödeme Yöntemleri Nedir

Bu yöntemlerden bir sonuç ya da dönüş alamadıysanız müşteri hizmetleri numarasını arayıp müşteri temsilcinize bağlanarak bu konuda talebinizi bildirebilir konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yine aynı şekilde internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yaparak talebinizi iletme şansınız bulunmaktadır.

Bankacılık hizmetleri kapsamında size en yakın banka şubesine giderek iade dilekçesini banka yetkililerine teslim edebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonuç alınmadığı takdirde internet bankacılığı üzerinden alabileceğiniz dekontlarınız ve iade dilekçesi ile bulunduğunuz şehirdeki tüketici hakem heyetine başvuru yaparak talebinizi iletme şansına sahipsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu