Oyun Haberleri

Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Tüm detayları ile oyuncusuna oldukça keyifli bir oyun sunan Brawl Stars’ta, diğer pek çok oyunda olduğu üzere güçlü bir karakter önem teşkil etmektedir.

Böyle bir karaktere sahip olabilmek için ihtiyaç duyulan tüm özellikler para karşılığında satın alındığından ya da uzun uğraşlar sonucunda biriktirildiğinden, bazen bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen oyuncular hileleri yollara başvurabilmektedir.

Brawl Stars Elmas Hilesi Nedir?

Brawl Stars bir savaş ve strateji oyunu olarak bilinmektedir. Dolayısıyla oyun içerisinde güçlü bir karaktere sahip olunması, oyunu daha keyifli bir hale getirebilmektedir.

Bu gibi durumlarda karakteri güçlendirmek ve ihtiyaç duyulan ekipmanlara sahip olabilmek adına elmaslara ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat oyun içerisinde elmasların biriktirilmesi oldukça güç olabilmekte, bu durum ise oyuncularda can sıkıcı bir hal alabilmektedir.

Bu nedenle Brawl stars oyuncularının büyük bir çoğunluğu kısa sürede daha fazla elmas kazanabilmenin yollarını ararken, bu doğrultuda uygulanan çeşitli metotlar Brawl Stars elmas hilesi olarak ifade edilebilmektedir.

Brawl Stars Elmas Hilesi Gerçekten Yapılabilir Mi?

Mobil ya da bilgisayar oyunları hakkında çeşitli bilgiler sunan pek çok sitede Brawl Stars elmas hilesi hakkında da bilgi bulabilmek mümkündür. Ancak bu alanda kullanılan hilelerin birçoğu keşfedilmiş ya da etkili olmayan bir hile olarak bilinirken, oyuncular boşa zaman harcamamak adına Brawls Stars hilesinin gerçekten yapılıp yapılamayacağını merak etmektedir.

Yeni Yayınlandı->
Bedava Zula Hesapları 2020 Altın, Epin Kodları Hilesi

“Brawls Stars Hilesi” adı altında pek çok farklı apk ya da dosya bulunabilmektedir. Fakat bu dosyalardan her biri oyun içinde kullanılabilecek bir hile olmazken, bazen zararlı yazılımlarla da karşılaşabilmek mümkündür.

Dolayısıyla Google Play ve App Store onaylı olan ve tümüyle güvenilir olan hileyi bulmak önemlidir. Böylelikle Brawl Stars Elmas Hilesi APK indirerek hileyi yapabilmek mümkün olacaktır.

  • Gerçekleştirilen tüm bu işlemlerin ardından yükleme ekranı açılmaktadır. Uygulamayı yükleyen oyuncunun güvenlik sorusu ve mail adresi gibi bilgileri girmesi gerekmektedir.
  • Sonrasında ise oyuncu ne kadar elmas istiyorsa bunun bilgisini açılan ekrana girerken, alımlar 12 saatte bir yapıldığından bu aşama talep edilebilecek en yüksek elmas miktarını girmek önerilmektedir.
  • Son olarak doğrulama ekranında gerekli işlemleri de tamamlayan oyuncu, “hesaba ekle” işlemi ile elmasları hesabına ekleyebilmektedir.

Böylelikle Brawl Stars elmas hilesi gerçekleştirilmiş olacaktır.

APK ve İOS Brawl Stars Elmas Kodu Nasıl Kazanılır?

APK ve İOS Brawl Stars elmas kodu kazanmak bazen karışık olabilir. Oyuncu bir oyundan elmas satın aldığında Brawl Stars sunucuları bir elmas kodu oluşturmakta ve oluşturduğu kodun denemesini yaparak oyuncunun hesabına tanımlamaktadır.

Yapılan ödeme sayesinde elmaslar oyuncunun hesabına yüklenmektedir. Genellikle bu gibi işlemlerin ardından elmas hilesi işin içine girmektedir. O gün içerisinde gerçekleştirilen satın alımlar adına Brawl Stars sunucuları ile bağlantı kurularak elmas kodunun kullanılmış bir kod olduğunu söylemekte, Brawl Stars bilgisayarları ise elmas kodunu yeni bir oyuncu ile eşleştirmektedir.

Yeni Yayınlandı->
Bedava Robux, Roblox Hesapları Kazanma Kod Hilesi 2020

Fakat diğer elmas kodu da aktif olarak görünmekte ve bu kodu kaydeden hile programı diğer oyuncular ile paylaşım sağlamaktadır. Elmas kodunun kullanımı yalnızca bu şekilde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz Brawl Stars Kartları Nasıl Kazanılır?

Ücretsiz Brawl Stars kartları alabilmenin birçok yolu ve yöntemi bulunurken, oyuncular bu yöntemler arasında kendisi için en uygun olanı tercih edebilmektedir.

Genellikle internet üzerinden bulabilmenin mümkün olduğu bedava Brawl Stars kartları kazanma yöntemlerinden biri oyunun kurucusu Supercell sistemi olarak bilinmektedir. Ayrıca diğer yöntemler için oyun sitelerini ya da forumları da ziyaret edebilirsiniz.

Brawl Stars Hack Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun tutkunlarının oynadığı oyunu daha keyifli bir hale getirebilmek adına başvurduğu yöntemlerden biri de hack hilesidir. Dolayısıyla Brawl Stars hack hilesi nasıl yapılacağı da sıklıkla merak edilmektedir.

Genellikle belli başlı işlemlerin ya da aşamaların geçilmesinin ardından yapılabilen Brawl Stars hack hilesi, gamesfrm.com forum sitesi üzerinden indirilebilmektedir.

  • Hack hilesini indiren oyuncu dosyayı çalıştırdıktan sonra açılan ekrana saya bilgilerini girmeli, bu işlemlerin ardından da “procced” butonuna tıklamalıdır.
  • Açılan ekrandan herhangi bir ülke hertihinde bulunan oyuncu aynı butona yeniden tıklayarak sistem tarafından ne kadar elmas istediğine dair bir soru ile karşılaşacaktır.
  • Bu kısma 1 – 9999 arasında talep edildiği kadar elmas miktarı yazabilmek mümkündür. Böylelikle Brawl Stars hack hilesi işlemi tamamlanmış olacaktır.
Yeni Yayınlandı->
Pubg Mobile Taktikleri 2020 Fatih, Taç ve As Nasıl Olunur?

Brawl Stars Crow Çizim Hilesi

Brawl Stars oyuncularının crow çizim hilesini yapabilmesi de mümkündür. Fakat bu hileyi yapabilmek için ilk olarak oyunu iyi derece bilmek ve oynuyor olmak gerekmektedir. Oyunu iyi derece bilmeyen ve oynamayan oyuncular için çizim hilesini yapmak oldukça güç olacaktır.

Öte yandan her ne kadar Brawl Stars crow çizim hilesi nasıl yapılacağı oyuncular tarafından sıklıkla araştırılsa da, konu ile alakalı Türkçe olarak yeterli kaynak bulunmamaktadır.

Brawl Stars Leon Kod Hilesi

Brawl Stars oyununun merak edilen hilelerinden bir diğeri de Leon Kod hilesidir. Oyuncular oyunu ve karakteri ilginç bir hale getirebilmek, güçlendirebilmek ve daha eğlenceli bir oyun keyfi sürebilmek adına her türlü yola başvururken, Leon Kod hilesi de bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fakat günümüzde crow çizim hilesinde olduğu üzere Leon Kod hilesi konusunda da yeterli kaynak bulunmamaktadır. Oyuncular ancak deneme yanılma yöntemi ile bu hileye ulaşabilmektedir.

Bedava Brawl Stars Hesapları 2020

HesapŞifre
worldmight81metinsezer14
seviyom7fc3flhgikw
na.na.naistanbul
che_jackal9pphzouda
isaordek1 14921492
ersan.trsp3c1al1st
civilendin29surencineok
trendinyohyugioh2939
kafasiyenigeldi22sakalandin1
buttereaters2gizzzy123
esat_101maviRm9p28hruf

Bedava Brawl Stars hesapları 2020 ise bulunması en zor hesaplar arasında yer alırken, bunun için oyuncuların daha çok oyun ve forum sitelerini ziyaret etmesi önerilmektedir.

Bazı oyuncular oyunda yedek hesap oluşturarak çarını güçlendirebilmekte ve bu hesapları belli bir ücret karşılığında ya da ücretsiz olarak bu gibi siteler üzerinden verebilmektedir.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir..

Okumaya Devam Et

7 Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı