Kredi Kartı

Bonus Kart Ücreti Nedir? 2020

Bonus konusunda en bonkör kartlardan birisi olan Bonus kart diğer kartlar gibi bilindiği üzere yıllık aidat ücreti almaktadır. Bundan dolayı da çoğu kişinin mustarip olduğu bu durumun ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Bonus Kart Yıllık Kart Aidatı Geri Alma

Yargıtay kararı ile birlikte artık habersiz şekilde alınmış ve alınmakta olan bütün kart aidatı ücretleri iade edilmektedir. Siz de bu şekilde bir hakkınızın olduğunu bilebilir ve hem bulunduğunuz yıl içerisindeki hem de geriye yönelik olarak bütün yatırmış olduğunuz Bonus kart aidatı iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Kart Çeşitleri Nedir?

Her daim bu aidat ücretinin iade edilebileceğini, bu konuda da farklı farklı yöntemlerin olduğunu söylemek yeterlidir. En pratik ve hızlı çözümlerden birisi internet aracılığıyla olmaktadır.

Bankanızın internet sitesi aracılığıyla iletişime geçebilir ve sonrasında da iade talebinde bulunabilirsiniz. Buradan cevap alarak kartınız için alınmakta olan aidatın iade edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bonus Kart İptali Nasıl Olur?

Belirtilen yöntem işe yaramamışsa o zaman direkt olarak müşteri hizmetleri ile görüşerek tarafınızdan alınan kart aidatının iade edilmesinin talebini yerine getirebilirsiniz. Böylelikle en uygun ve ideal şekildeki kart aidatının iade edilmesini sağlamak da mümkündür.

Bütün bunlar ile birlikte isteğe göre banka şubesine giderek burada görüşebilir ve sonrasında da belirtildiği üzere iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Kart Şifre Alma Seçenekleri Nedir?

bonus kart aidat ücretleri nedir

Emin olabilirsiniz ki bu çabalar sonucunda Bonus kart aidatı iade işlemini gerçekleştireceksiniz. Fakat bunlar da olmamışsa o zaman geçmiş kart aidat ödemeleriniz ve dilekçeniz ile birlikte Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapmanız yeterlidir.

Bir hafta içerisinde sizlere bu konuda sonuç iletilecek ve sonrasında da maksimum üç ay içerisinde kart aidatının iade edileceğini belirtmek mümkündür. Yargıtay kararı ile birlikte artık her daim iade işleminin gerçekleştirilebileceğini, sizler de bu konuda her zaman destek alabileceğinizi bilmeniz yeterli bir durumdur.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu