Oyun Haberleri

Bedava Zula Hesapları 2020 Altın, Epin Kodları Hilesi

Her Zula oyuncusunun sağlam ve güçlü karaktere sahip olması için gerekli olan en önemli şey altınlardır. Oyunda nakit para karşılığında elde edilen altınlar oyun karakterinin güçlendirilmesini, çeşitli özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Oyuncular karakterini güçlendireceği altınlar için para ödemeyi istemediğinde ya da parası bulunmadığında bedava Zula hilesi altın kazanma 2020 yöntemine başvurabilmektedir.

Bedava Zula Hilesi Altın Kazanma 2020

Zula bedava altın hilesi de çoğu zaman belli bir ücret karşılığında elde edilebilmekte ya da bedava olarak oyunculara sunulabilmektedir.

Oyun için talep edilen serial number girilmelidir. Bu numaralar;

 • FX3B – WY9M – PGDMA – DAUT
 • VFYN – 2URY – SZJY – VU85
 • K3WP – 5U55 – JT52 – JA27

Bu sayede altın hilesini çalıştırabilmek ve oyuna giriş yapılarak lobi ekranında “give gold” butonuna tıklayabilmek ve bedava altınları hesabınıza tanımlayabilmek mümkündür.

Yeni Yayınlandı->
Pubg Mobile Hile 2020 Wallhack Bedava Sandık, Royale Pass

Zula Hediye Kodları Nasıl Alınır?

Zula oyununda çarı güçlendirecek ve karakterin çeşitli özelliklere sahip olmasını sağlayabilecek hediye kodları, başka bir değişle e-pin kodlarını bedava pepsi kodları yazımız ile temin edebilmek mümkündür.

Pepsi kapak kodları ya da Paycell indirim kuponları ya da hack hilesi gibi yöntemlere başvurabilmek de mümkündür. Böylelikle kullanılmamış Zula hediye kodlarına ulaşabilmek ve oyun içerisinde kullanarak karakteri güçlendirebilmek mümkündür.

Zula Pepsi Kapak Hediye Kodları

Zula oyununda ayrıcalık kazanmak için uygulanan yöntemlerden biri de Pepsi hediye kapak kodlarıdır. Zula bedava Pepsi kapak kodları sayesinde oyuncular ücretsiz olarak edindikleri e-pin kodlarını oyun içerisinde kullanabilmekte ve hediyeler oyuncunun hesabına yüklenebilmektedir.

Zula Bedava Epin Kodları Nereden Geliyor?

Oyuncuların büyük çoğunluğu Zula oyun içinde kullanılan bu e-pin kodlarının nereden geldiğini merak etmektedir. Pek çok internet sitesinde ücretsiz olarak paylaşılan Zula bedava epin kodları insanların yakın çevresinden topladığı kodlardır.

Örneğin; Pepsi içen fakat kapak şifresini kullanmayan birçok tüketici, bu şifreleri Zula oyuncuları paylaşabilmektedir.

Yeni Yayınlandı->
PUBG Mobile Bedava UC Kodu Kazanma 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?

En Yeni Bedava Zula Epin Kodu Şifreleri 2020

Oyuncuların parasız kalması, altın satın alamaması ve çarını güçlendirecek imkana sahip olmaması durumunda en çok tercih ettiği yöntemler bedava Zula epin kodu şifreleridir. Bu nedenle de günümüzde birçok oyuncu daha keyifli bir oyun sürdürebilmek adına bu şifreler hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. İşte bilinen en yeni bedava Zula epin kodu şifreleri 2020…

 • YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1
 • VCUA – MNAİ – NDR9 – GNT7
 • BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
 • TORK – MN99 – LMGT – MBBT
 • TUSK – UMGF – 447X – GMTS
 • XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ
 • KGAP – S3KS – 3LA9 – G48G
 • FTBT – BO88 – TOSC – BVCC

Paycell İndirim Kuponları Nelerdir? Nerede Kullanılır?

Paycell indirim kuponları da Zula oyun içi satın alımlarında faydalı olan önemli bir kupon olarak ifade edilebilmektedir. Paycell kullanarak alışveriş yapan Turkcelliler yaptıkları bu alışverişler indirim ya da Zula oyununda hediye kodlar kazanabilmektedir.

Yeni Yayınlandı->
Pubg Mobile Taktikleri 2020 Fatih, Taç ve As Nasıl Olunur?

Paycell kullanıcılarına özel olarak düzenlenen bu kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkan Paycell Zula kodları sayesinde oyun içerisinde gerekli olan altınları satın alabilmek ya da çarı güçlendirmek için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirebilmek de mümkündür.

Zula Mobile Para Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Zula, yalnızca bilgisayar üzerinden değil, aynı zamanda akıllı cep telefonları üzerinden de oynanabilen bir oyundur. Bu nedenle Zula mobile para hilesi de oyunu mobil üzerinden oynayanlar için geliştirilmiş olan bir yöntem olarak ifade edilebilmektedir.

 • Zula mobile para hilesi sayesinde oyuncular oyun içerisinde ücretsiz olarak silah ve aksesuarlara sahip olabilmekte, böylelikle karakterini ve çarının gücünü katlayabilmektedir.
 • Zula hesabındaki paralar da artış gösterecektir.
 • Belli bir oranda sunulan mobil parası hilesi sayesinde pek çok silahı ve aksesuarı satın alabilmek mümkündür.

Ücretsiz Zula Hesapları Bulma

Tüm bunların yanı sıra bazı oyun sitelerinde ücretsiz zula hesapları bulma konusunda da videolu anlatımlar yapılmaktadır. Oyuncuların ücretsiz olarak kullanabilmesi ve karakteri ile çarını daha da güçlendirebilmesi amacıyla açılmış olan birçok Zula hesabını ücretsiz olarak edinebilmek mümkündür.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir..

Okumaya Devam Et

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Bedava Zula Hesapları 2020 Altın, Epin Kodları Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı