Bedava HesaplarOyun Haberleri

Bedava Steam Key 2020 Cüzdan Kodu Kazanma Hesapları

Oyun tutkunları için Steam oyunlarında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de steam key cüzdan kodu olarak bilinmektedir. Genellikle  oyun içerisinde belli bir ücret karşılığında satın alınan bu keyler, oyuncuların birçok alanda farklı özellikler ve oyunlar edinmesini sağlayabilmektedir. Bu nedenle oyuncular steam anahtarlarına herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilmenin yollarını arayabilmektedir. Bedava steam key cüzdan kodu ise bu yollar arasında sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodu Nedir?

Steam key cüzdan kodu, Valve Software tarafından geliştirilen ve Steam oyunlarında kullanılmakta olan bir tür ödeme yöntemi olarak ifade edilmektedir. Steam Key cüzdan koduna sahip olan oyuncular bu kodu Steam’a yüklediklerinde, kodun değeri kadar oyun içi kullanılabilecek bir paraya sahip olabilmektedir.

Örneğin; 25 TL değerinde bir cüzdan kodu bulunan oyuncu bu kodu Steam’a yüklediğinde, 25 TL’lik bir oyun satın alabilmekte ya da oyun marketinden karakteri güçlendirebilecek silah, mühimmat ve bunun gibi çeşitli ekipmanlar satın alabilmektedir.

Steam Key Cüzdan Kodu oyun içerisinde belli bir üret karşılığında satın alınmaktadır. Ancak oyuncuların bu kodlara hiçbir ücret ödemeden de erişebilmesi ve bedavadan oyun ya da ekipman satın alabilmesi de mümkündür. Steam Key Cüzdan Kodları 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL değerinde olup, kullanıcılar kodun değeri kadar Steam hesabından alışveriş yapabilmektedir.

Bedava Steam Oyunları içinde Neler Alınır?

Steam key cüzdan kodu, adından da anlaşılacağı üzere yalnızca Steam hesabı üzerinde kullanılabilmektedir. Oyun tutkunları, özellikle de Steam oyunlarını oynayan kişiler için önemli bir yere sahip olan cüzdan kodları, Steam hesabı üzerinden pek çok farklı oyunu satın alabilme ya da oyun içerisinde çarı ve karakteri güçlendirebilmek adına silah, skin, mühimmat ve bu gibi ekipmanları satın alabilmeye yaramaktadır.

Steam’da bir çeşit ödeme yöntemi olduğundan, oyun içerisinde farklı silahları satın almak isteyen ve bunun gibi alışverişlerde bulunmak isteyen oyuncuların Steam Key cüzdan koduna sahip olması ve bu kodları hesabına tanımlayarak hesap içerisinde kullanabileceği steam keye sahip olması gerekmektedir.

Bedava Steam Key Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Steam oyuncuları cüzdan koduna sahip olabilmek için genelde belli bir ücret ödemek durumundadır. Fakat bazen kullanıcılar parası olmadığında ya da ücret ödemek istemediğinde çeşitli oyun siteleri tarafından ziyaretçilerine özel olarak sunulan bazı cüzdan kodlarını kullanmayı tercih edebilir. Bu gibi sitelerde herhangi bir ücret ödemeden sahip olunabilecek bedava steam key cüzdan kodu bulabilmek mümkün olurken, oyuncular bu kodlar sayesinde oyun içerisinde avantajlı bir konum elde edebilmektedir. Yazımızın sonunda bedava steam cüzdan kodları paylaşılmıştır.

Bedava Steam Key Hesapları Kazanma Hilesi Nedir?

Steam oyuncularının bedava Steam Key elde edebilmesi için tercih ettiği pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bedava Steam Key hesapları kazanma hilesi de bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bedava Steam Key hilesi sayesinde oyuncuların her biri random key elde edebilmekte ve böylelikle herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan bu kodlara sahip olabilmektedir. Steam random key hilesi yapabilmek adına çeşitli oyun sitelerinden faydalanabilmek mümkün olurken, oyuncular gamepazari.com adresini ziyaret ederek de bu hileyi yapabilmekte ve ücretsiz key kodları edinebilmektedir.

Bedava steam key kodları elde etmek isteyen oyuncuların öncelikle bu site üzerinden üyelik oluşturması gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlayıp hesabını doğrulayan oyuncular “E-pinler” menüsüne giderek kendisi için sunulan Steam Key kodunu ücretsiz olarak edinebilmektedir. Elde edilen bu kodu kolay yoldan Steam’a yükleyen oyuncular artık kodunu kullanıma hazır hale getirmiş olacaktır.

Devamı Yazımızın sonundadır.

Bedava Steam Key Kodu Bulma Yöntemleri

Steam oyunlarında oyuncular için gerekli olan Setam Key kodları çoğu zaman para ile satın alınabilmektedir. Fakat ücret ödemek istemeyen oyuncular bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri hakkında araştırmalarda bulunmaktadır.

Bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri çoğu zaman değişiklik gösterirken, bazı bilinen ve güvenilir oyun siteleri bu yöntemler arasında yer almaktadır. Game Pazarı, Epicgames ya da Thats Game Pro piyasadaki en güvenilir ve kaliteli oyun siteleri olarak örneklerdir. Bu gibi siteleri ziyaret eden oyuncular kendileri için bulunan ve hazırlanan steam key kodlarına ücretsiz olarak erişebilmektedir.

Bu kodlardan bazıları çoğu zaman çeşitli hileler ile elde edilebilirken, bazıları ise oyunlarda kazanılmış ya da gönüllü oyuncular tarafından verilmiş olan kodlardır. Böylelikle oyun siteleri üzerinden edinilen Steam Key kodları çarı ya da karakteri ücretsiz olarak güçlendirebilmek, çeşitli ekipmanlara ve özelliklere sahip olmak mümkün hale gelecektir.

Ücretsiz steam key kodu bulma yöntemlerinden bir diğeri de, Steam bünyesindeki bazı oyunları takip edip oynamaktır. Bedava Steam Key kodu veren oyunlar bu kapsamda oyunculara hem keyifli vakit geçirebilme, hem de hediye Steam key kodu kazanmaya yardımcı olabilmektedir. Steam bünyesindeki key kodu veren oyunlar; OMON Simulator, Serial Cleaner, Zombie Driver, Amaze Gears ve Chocolate makes your happy: Hallowen oyunları olurken, bu tür oyunları oynayan oyuncular sıklıkla hediye Steam Key kodu alabilmektedir.

Öte yandan ücretsiz steam key kodu bulma yöntemleri arasında yer alan kod üreticiler de, alternatif bir yol olarak tercih edilebilmektedir. Steam key kodu hilesini bilgisayarına indiren ve kurulumunu gerçekleştiren oyuncular, bu hile programı sayesinde kendisi için Steam Key kodu üretebilmektedir.

Bu doğrultuda piyasada pek çok farklı hile programı bulabilmek mümkün olurken, bu programlardan bazıları zararlı yazılımlardan meydana geldiği için bilgisayara ve oyuna zarar verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına doğru programı seçtiğinden emin olunmalıdır.

Hangi Sitelerde Ücretsiz Steam Key Kodu Bulunur?

Ücretsiz steam key kodu veren siteler üzerinden üyelik oluşturan oyuncular, bu sayede herhangi bir ücrete tabi tutulmadan kod elde edebilmektedir. Bu gibi sitelerde genelde tek sefere mahsus olmak üzere kişisel bilgileri ve e-posta adresi talep ederken, oyuncular farklı isim ve bilgilerle de yeni üyelikler oluşturabilmekte ve böylelikle daha fazla ücretsiz kod elde edebilmektedir.

Birçok farklı oyun sitesinde bedava steam key kodları sık sık güncellenebilmekte ve yeni kodlar sunulabilmektedir. Dolayısıyla oyuncuların en bilindik oyun sitelerini zaman zaman ziyaret etmesi, güncellenen kodlardan faydalanabilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Bunun ile beraber bazı sitelerde zaman zaman yorum yapan ziyaretçiler arasında çekilişler düzenlenebilmekte ve çekilişi kazanan ziyaretçiler için kullanılmamış olan ücretsiz steam key kodları gönderilebilmektedir. Bu nedenle oyuncuların siteler üzerinden çekilişlere katılması da faydalı olacaktır. Güncel yer alan ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodları ise şu şekildedir:

Ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodları

DK11T-GS252-G2DV4 DWT8B-PZFX7-TQ3AB
POLDC-Q15G0-602V2 R31ZC-QF4W1-62E14
GMAZE-REX92-3GRS3 Q12UV-2FG43-X2P13
2ECZ2-9LUSZ-Y1RZ21 H2309-V4L1U-P1F5W
R1ZXX-VTE62-01TEX E1L12-A38BA-3Q1XO
W31YH-C3ZW6-3DRXE XK2YD-1K7RC-I93JG
PFRAG-L9IKB-W08QA B16IG-9F1RF-71B5X
RCA3C-QF710-62EH2 X51DI-K1Q9R-83SKR
1E841-ER21Y-D19P4 K818R-4VNE1-NJ4V1
P318W-G21M7-SE478 HJ190-582FI-BQ45F

Oyuncuların her biri para vermeden steam key kodu elde edebilmek için sitemizde her hafta paylaşılan kodları takip etmektelidir. Aynı zamanda aşağıdan yorum yapan ziyaretçilerimize özel kodlar yolluyoruz.

İlgili Makaleler

251 Yorum

 1. bana steam cüzdan kodu ya da zula epin atabilirmisiniz atarsanız diğer forum sayfalarında reklam yaparım nolur

 2. Reis valla öğrenci adamım param kısıtlı abimin gitarı aldım öğrenmek için Rocksmith 2014 remesterad var onu almak istiyorum para biriktiriyorum.Gönlünden bişiler koparsa çok büyük hayır işlersin <3 emre377emre@hotmail.com

 3. Merhabalar acaba nasıl hesap açıcağım birde bana da elinizde kod varsa yollar mısınız?
  Mali:kutluemir0681@gmail.com

 4. Kardeşim merhaba banada bi tane 20 TL -lik göndersene lütfen eğer olmasa 10 TL lik gönder lütfen
  e-mail:hidayetmirzeyev5@gmail.com

 5. ABİ BANADA STEAM KEY ATSANA CADILAR BAYRAMI İNDİRİMİ OLDUĞU İÇİN ALICAĞIM OYUN İNDİRİMDE
  E-POSATA:huseyin1huseyin@outlook.com veya hdagli616@gmail.com abi 4 arkadaşıma önerdim yaparsanız 7 arkadaşımda daha göndericem şimdiden teşekürler.

 6. merak ediyorum yazının sonunda dediğiniz şey oluyormu
  yani bu yoruma özel steam cüzdan kodu gönderecekmisiniz

 7. Steam kodu gönderebilirsiniz ilk defa bende böle bişey deniyorum olursa daima nurdan size yazıp almak için beklerim

 8. LÜTFEN STEAME PARA YATIRAMIYORUM GÖNLÜNÜZDEN NE KOPARSA ATABİLİRMİSİNİZ
  FALL GUYS OYNAMAK İSTİYORUM

 9. adminn kodlar bitmiş bana da gönderirmsin çok dua eederim lütfennn nolurrr

 10. BANADA STEAM KEY VERİR MİSİNİZ
  YA 50 TL CÜZDAN KODU
  YADA STREAMER DAİLY AKTİVASYON KODU

 11. bana steam cüzdan kodu atabilecek varmı csgo seçkin hesap ve cs20 kasası açmak için
  eposta :mehmetyigitdalkilic@gmail.com

 12. Abi Allah aşkına bana bi 200 liralık kod gönderebilirmisin.Valla benim arkadaş sana yazmış almış abi o yüzden sana yazıyorum. Lütfen çok istediğim bir oyunu almak istiyom o yüzden 200 tlik istiyom, yoksa o kadar istemem.

  E postam: denizaksud@gmail.com

 13. Valla pes 2021 alıcam 20 tl bakiye var kodları bitirmişler özelden kod yollarsanız çok güzel olacak 🙂

 14. Banada bir tane yollarmisiniz lutfen hiç oyunum yok 50 TL fazla ama olabilirse 20 de olur lütfen ama yinede istediğiniz kadar atabilirmisiniz

 15. Yazınızı çok beğendim bana da kod yollaya bilirseniz teşekkür ederim.
  E-posta:red_iron354@outlook.com

 16. Allah için bana sadece 10 tl cüzdan kod lazım cok değil atarsan allah senden 100000 kere razı olsun .

  İletişim :
  İnsta: dark_light_98
  Gmail : my6300682@gmail.com

  Gmail çalısmassa instaya yazabilirsiniz atarsanız hayalimi gerçejleştirirsiniz allah razı olsun

 17. Kolay gelsin steam yaz indirimlerinde kullanmak için steam key yollayabilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim

 18. bedava steam cüzdan kodu veren siteleri de yazsaydınız daha iyi olurdu. steam cüzdan kodu verecek misiniz?

 19. lütfen banada kod atabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum bi 20 30 tl yeter oyun alıcamda hazır indirimler gelmişken tekrar teşekkürler

 20. Bi 10 20 tl gönderirseniz çok makbule geçer indirim geldi oyun alamıyoruz. Peder beyden de isteyemiyoruz :))

 21. Banada bir tane kod gönderebilirsiniz bu arada sitenizde çok ilgimi çeken yazılara rastladım teşekkürler

 22. Tüm kodları denedim hiçbiri olmadı. Oyun alacağım para yetersiz kaldı 🙁 Varsa bir kodunuz alırım.

 23. merhaba hepsini deneim ama olmadı ben de yorum atanlara özel cüzdan kodu vereceğinizi gördüm benim içinde bir tane varmı?

 24. güzel bi sistem hazırlaışsınız başarılarınzın devamını dilerim bi kod alabilirmiyim

SORU - CEVAP

 "Bedava Steam Key 2020 Cüzdan Kodu Kazanma Hesapları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı