Bedava HesaplarOyun Haberleri

Bedava Steam Key 2020 Cüzdan Kodu Kazanma Hesapları

Oyun tutkunları için Steam oyunlarında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de steam key cüzdan kodu olarak bilinmektedir. Genellikle  oyun içerisinde belli bir ücret karşılığında satın alınan bu keyler, oyuncuların birçok alanda farklı özellikler ve oyunlar edinmesini sağlayabilmektedir. Bu nedenle oyuncular steam anahtarlarına herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilmenin yollarını arayabilmektedir. Bedava steam key cüzdan kodu ise bu yollar arasında sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodu Nedir?

Steam key cüzdan kodu, Valve Software tarafından geliştirilen ve Steam oyunlarında kullanılmakta olan bir tür ödeme yöntemi olarak ifade edilmektedir. Steam Key cüzdan koduna sahip olan oyuncular bu kodu Steam’a yüklediklerinde, kodun değeri kadar oyun içi kullanılabilecek bir paraya sahip olabilmektedir.

Örneğin; 25 TL değerinde bir cüzdan kodu bulunan oyuncu bu kodu Steam’a yüklediğinde, 25 TL’lik bir oyun satın alabilmekte ya da oyun marketinden karakteri güçlendirebilecek silah, mühimmat ve bunun gibi çeşitli ekipmanlar satın alabilmektedir.

Steam Key Cüzdan Kodu oyun içerisinde belli bir üret karşılığında satın alınmaktadır. Ancak oyuncuların bu kodlara hiçbir ücret ödemeden de erişebilmesi ve bedavadan oyun ya da ekipman satın alabilmesi de mümkündür. Steam Key Cüzdan Kodları 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL değerinde olup, kullanıcılar kodun değeri kadar Steam hesabından alışveriş yapabilmektedir.

Bedava Steam Oyunları içinde Neler Alınır?

Steam key cüzdan kodu, adından da anlaşılacağı üzere yalnızca Steam hesabı üzerinde kullanılabilmektedir. Oyun tutkunları, özellikle de Steam oyunlarını oynayan kişiler için önemli bir yere sahip olan cüzdan kodları, Steam hesabı üzerinden pek çok farklı oyunu satın alabilme ya da oyun içerisinde çarı ve karakteri güçlendirebilmek adına silah, skin, mühimmat ve bu gibi ekipmanları satın alabilmeye yaramaktadır.

Steam’da bir çeşit ödeme yöntemi olduğundan, oyun içerisinde farklı silahları satın almak isteyen ve bunun gibi alışverişlerde bulunmak isteyen oyuncuların Steam Key cüzdan koduna sahip olması ve bu kodları hesabına tanımlayarak hesap içerisinde kullanabileceği steam keye sahip olması gerekmektedir.

Bedava Steam Key Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Steam oyuncuları cüzdan koduna sahip olabilmek için genelde belli bir ücret ödemek durumundadır. Fakat bazen kullanıcılar parası olmadığında ya da ücret ödemek istemediğinde çeşitli oyun siteleri tarafından ziyaretçilerine özel olarak sunulan bazı cüzdan kodlarını kullanmayı tercih edebilir. Bu gibi sitelerde herhangi bir ücret ödemeden sahip olunabilecek bedava steam key cüzdan kodu bulabilmek mümkün olurken, oyuncular bu kodlar sayesinde oyun içerisinde avantajlı bir konum elde edebilmektedir. Yazımızın sonunda bedava steam cüzdan kodları paylaşılmıştır.

Bedava Steam Key Hesapları Kazanma Hilesi Nedir?

Steam oyuncularının bedava Steam Key elde edebilmesi için tercih ettiği pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bedava Steam Key hesapları kazanma hilesi de bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bedava Steam Key hilesi sayesinde oyuncuların her biri random key elde edebilmekte ve böylelikle herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan bu kodlara sahip olabilmektedir. Steam random key hilesi yapabilmek adına çeşitli oyun sitelerinden faydalanabilmek mümkün olurken, oyuncular gamepazari.com adresini ziyaret ederek de bu hileyi yapabilmekte ve ücretsiz key kodları edinebilmektedir.

Bedava steam key kodları elde etmek isteyen oyuncuların öncelikle bu site üzerinden üyelik oluşturması gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlayıp hesabını doğrulayan oyuncular “E-pinler” menüsüne giderek kendisi için sunulan Steam Key kodunu ücretsiz olarak edinebilmektedir. Elde edilen bu kodu kolay yoldan Steam’a yükleyen oyuncular artık kodunu kullanıma hazır hale getirmiş olacaktır.

Devamı Yazımızın sonundadır.

Bedava Steam Key Kodu Bulma Yöntemleri

Steam oyunlarında oyuncular için gerekli olan Setam Key kodları çoğu zaman para ile satın alınabilmektedir. Fakat ücret ödemek istemeyen oyuncular bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri hakkında araştırmalarda bulunmaktadır.

Bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri çoğu zaman değişiklik gösterirken, bazı bilinen ve güvenilir oyun siteleri bu yöntemler arasında yer almaktadır. Game Pazarı, Epicgames ya da Thats Game Pro piyasadaki en güvenilir ve kaliteli oyun siteleri olarak örneklerdir. Bu gibi siteleri ziyaret eden oyuncular kendileri için bulunan ve hazırlanan steam key kodlarına ücretsiz olarak erişebilmektedir.

Bu kodlardan bazıları çoğu zaman çeşitli hileler ile elde edilebilirken, bazıları ise oyunlarda kazanılmış ya da gönüllü oyuncular tarafından verilmiş olan kodlardır. Böylelikle oyun siteleri üzerinden edinilen Steam Key kodları çarı ya da karakteri ücretsiz olarak güçlendirebilmek, çeşitli ekipmanlara ve özelliklere sahip olmak mümkün hale gelecektir.

Ücretsiz steam key kodu bulma yöntemlerinden bir diğeri de, Steam bünyesindeki bazı oyunları takip edip oynamaktır. Bedava Steam Key kodu veren oyunlar bu kapsamda oyunculara hem keyifli vakit geçirebilme, hem de hediye Steam key kodu kazanmaya yardımcı olabilmektedir. Steam bünyesindeki key kodu veren oyunlar; OMON Simulator, Serial Cleaner, Zombie Driver, Amaze Gears ve Chocolate makes your happy: Hallowen oyunları olurken, bu tür oyunları oynayan oyuncular sıklıkla hediye Steam Key kodu alabilmektedir.

Öte yandan ücretsiz steam key kodu bulma yöntemleri arasında yer alan kod üreticiler de, alternatif bir yol olarak tercih edilebilmektedir. Steam key kodu hilesini bilgisayarına indiren ve kurulumunu gerçekleştiren oyuncular, bu hile programı sayesinde kendisi için Steam Key kodu üretebilmektedir.

Bu doğrultuda piyasada pek çok farklı hile programı bulabilmek mümkün olurken, bu programlardan bazıları zararlı yazılımlardan meydana geldiği için bilgisayara ve oyuna zarar verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına doğru programı seçtiğinden emin olunmalıdır.

Hangi Sitelerde Ücretsiz Steam Key Kodu Bulunur?

Ücretsiz steam key kodu veren siteler üzerinden üyelik oluşturan oyuncular, bu sayede herhangi bir ücrete tabi tutulmadan kod elde edebilmektedir. Bu gibi sitelerde genelde tek sefere mahsus olmak üzere kişisel bilgileri ve e-posta adresi talep ederken, oyuncular farklı isim ve bilgilerle de yeni üyelikler oluşturabilmekte ve böylelikle daha fazla ücretsiz kod elde edebilmektedir.

Birçok farklı oyun sitesinde bedava steam key kodları sık sık güncellenebilmekte ve yeni kodlar sunulabilmektedir. Dolayısıyla oyuncuların en bilindik oyun sitelerini zaman zaman ziyaret etmesi, güncellenen kodlardan faydalanabilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Bunun ile beraber bazı sitelerde zaman zaman yorum yapan ziyaretçiler arasında çekilişler düzenlenebilmekte ve çekilişi kazanan ziyaretçiler için kullanılmamış olan ücretsiz steam key kodları gönderilebilmektedir. Bu nedenle oyuncuların siteler üzerinden çekilişlere katılması da faydalı olacaktır. Güncel yer alan ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodları ise şu şekildedir:

Ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodları

DK11T-GS252-G2DV4 DWT8B-PZFX7-TQ3AB
POLDC-Q15G0-602V2 R31ZC-QF4W1-62E14
GMAZE-REX92-3GRS3 Q12UV-2FG43-X2P13
2ECZ2-9LUSZ-Y1RZ21 H2309-V4L1U-P1F5W
R1ZXX-VTE62-01TEX E1L12-A38BA-3Q1XO
W31YH-C3ZW6-3DRXE XK2YD-1K7RC-I93JG
PFRAG-L9IKB-W08QA B16IG-9F1RF-71B5X
RCA3C-QF710-62EH2 X51DI-K1Q9R-83SKR
1E841-ER21Y-D19P4 K818R-4VNE1-NJ4V1
P318W-G21M7-SE478 HJ190-582FI-BQ45F

Oyuncuların her biri para vermeden steam key kodu elde edebilmek için sitemizde her hafta paylaşılan kodları takip etmektelidir. Aynı zamanda aşağıdan yorum yapan ziyaretçilerimize özel kodlar yolluyoruz.

Benzer Konular

533 Yorum

 1. Abi en sevdiğim oyun indirimde ama param yok 50 tl kod verseniz çok memnun olurum.

 2. banada gönderirmisiniz 50 tl kod lütfen gönderin gönderirseniz bu siteyi youtube kanalıma atacam

 3. merhaba kasa açılımı yapmak istiyorum da bana 100 lira atar mısın rica etsem şimdiden çok teşekkürederim

 4. Abi bende 50 tl lik kod alabilirmiyim lütfen fall guys ile among us indirecem nolur
  Teşekkürler.
  Mail:hikad27@hotmail.com

 5. Merhabalar.Just Cause 3 adlı oyunu almak istiyorum.Sadece 45 TL’lik bir koda ihtiyacım var.Eğer E-postama 45 TL’lik bir kod gönderebilirseniz beni çok mutlu edersiniz.Teşekkürler.

 6. Just Cause 3 adlı oyunu almayı düşünüyorum.Sadece 45 TL’lik bir koda ihtiyacım var.
  Eğer E-posta’ma 45 TL’lik bir kod gönderisirseniz beni çok mutlu edersiniz.Teşekkürler.

 7. Abi lütfen montaj programı için 50 TL lazım. Cüzdan kodu verirmisin? Çok ihtiyacım var.

 8. merhaba 20tl lik kod gönderir misiniz veya gönlünüzden ne koparsa tşk ederim… mailimi birakiyorum

 9. merhablar abi aslında bana 20 tl lik kod lazım lütfen şu kardeşinizin isteğini geri çevirmeyin lütfen abi benimde acil ihtiyacım var
  verirseniz ALLAH sizden razı olsun

 10. Lütfen outlast çok istiyorum zaten yeni bi oyun değil 2013 de çıkan bi oyun nolur atın en çok oynamak istediğim oyun

 11. Lütfen bana gönlünüzden ne koparsa atar mısınız? Oyun Oynayamıyorum… @kalecifurkoo@gmail.com

 12. merhaba bütün kodları girdim fakat geçerliliğini yitirmiş among us almak istiyorum acaba bana kod atatrmısınız

 13. kodların hepsi daha önce kullanılmış mailden bana özel 1 kod yollayabilirmisiniz

 14. Abi lütfen Allah rızası için bana 19 tlik kod gönderrirmisiniz? Demoliton company gold edition oyununu alacağımda. 😜 Lütfeeeeeeeeeen

 15. bir adet 20-50 tl arası kod olsa güzel olurdu atar mısınız?ardadural087@gmail.com

 16. Benimde çok acil 60 TL steam cüzdan koduna ihtiyacım var ister 100 ister 50+10 bana ikisinden birini atabilir misiniz Hearts Of Iron IV almak istiyorum lütfen yardım edin
  barisaktas2006@gmail.com

 17. lütfen bana yeni cüzdan kodu gönderirmisiniz lütfen üstekilerin süresi doluşda lütfen banada kod gönderin.

 18. Lütfen yardım edin tek istediğim Steam hesap kısıtlanmasını kaldırmak Lütfen 😭

 19. Merhabalar steam bana 50 TL steam cüzdan kodu yada 1 tane 20 TL 1 tanede 10 TL steam verebilirmisiniz.

 20. Merhaba abi bana 50 TL lik kod gönderirseniz çok mutlu olurum
  Mail adresim:heuirrjjdjdi@gmail.com

 21. merhabalar yukarıda verdiğiniz kodları denedim ancak hepsi tükenmiş. mümkünse 50 tl steam cüzdan kodu gönderirmisiniz. teşekkürler

 22. çok geç kaldım ama bana bi kod gönderir misiniz fiyat farketmez fakat 10 tl üstünde olursa çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden.

 23. Merhaba sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ama ne netfllix hesabı ya da steam cüzdan kodu kazanabildim lütfen bana bi iyilik yaparmısınız. Lütfen sesimi duyunuz.

 24. Abi allah rızası için 40 TL göndersen yeter lütfen abi fall guys alacam çok istiyorum abi lütfen

 25. Acaba banada 100 tl kod yollarmısınız sizi kanalımda paylaştım mail:sonsavasciugur@gmail.com

 26. Merhaba, hayırlı geceler. Cs Go seçkin hesap almak istiyorum. Fakat yukarıdaki kodların hepsini denedim, hepsi tükenmiş. Aşağıda yazdıgım maile gönlünüzden ne koparsa yollayabilir misiniz? Mahzuru olmaz ise.

 27. kaç zamandır uğraşıyorum özel kod göndermediniz galiba yorumumu görmediniz özel kod gönderirmisiniz

 28. 5 Ocak’tan önce 10 tl’lik steam cüzdan kodu yollayabilirmisiniz lütfen? İndirim bitmeden önce sepetimi boşaltmak istiyorum da :D.
  Bu arada Steam cüzdan kodunu yollarsanız çok memnun kalırım, ayrıca insanlara bedava steam cüzdan kodu dağıttığınız için şahsi olarak teşekkür ediyorum.

 29. MERHABA MUMKUNSE 10 LIRALIK KOD ATABİLİR MİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 30. abi banada kod gönderirmisin ordan alamadım arkadasımla warband oynicazda ben para yatırıp aldım warbandı 7.49 tl ye aldım hala indirimde 10 tl lik bi cüzdan kodu varsa altındada olabilir ama 7.49 dan düşük olmassa iyi olur .şimdiden teşekkurler

 31. Merhaba Abi eğer mümkünse bana GTA 5 alabileceğim kadarlık bir cüzdan kodu gönderirmisiniz eğer gönderirseniz GTA 5 alınca Youtube Kanalımda bu sitenin linkini ve sitenin bilgisini GTA 5 videosunda paylaşırım E-postam;ozgurerbag99@gmail.com
  göndermezsenizde canınız sağ olsun

 32. Merhabalar. İndirimler geldiğinde Rainbow Six Siege almak istiyorum fakat 30 tl eksiğim var. Yollarsanız çok mutlu olurum. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 33. Öncelikle İyi Akşamlar Aşağıda Mailimi Bıraktım Banada Gönlünüzden ne kadar koparsa artık yollarsanız Çok Makbule geçer Şimdiden Teşekkürlerimi Sunarım İyi Akşamla

 34. abiler bana bi 50 tl yollarmısınız şu arkadaş şeyi açılsın die lütfen arkadaşlarımla bazı oyunları oynayamıyom pls

 35. Abi hesapta oyun yok millet oynuyor pc de var bende ama oyun alamadım daha oynamak istiyorum rica etsem 10-20 bir şeyler atabilir misin?

 36. Eğer atıyosanız 20 tl steam kodu atar mısınız lütfen eğer atarsanız instagramda hikayemde bu siteyi paylaşırım 500 takipçim var teşekkürler

 37. Lütfen 5 dolarlık bir steam cüzdan kodu istiyorum en azından kısıtlandırılmış hesap kalksın.

 38. Öncelikle selamın aleyküm abilerim abi bana 10 tl lik kod lazım ve hesabım kısıtlandırılmış durumda hesabımı kısıtlandırmkatan çıkarmaya çalışıyorum eğer yardımcı olursanız beni çok mutlu eddersiniz abi teşekkürler.
  Gmail: mkucukapali@gmail.com

 39. bircok yere baktım güvenemedim hiç birine size başvurdum 25 tl steam code lazım verirseniz sevinirim oyun indiriceğim kendi e postam mertylmzylmz1@gmail.com steama alta bıraktıgım mail ile girdim

 40. Lütfen 20 veya 30 tllik kod atar mısınız indirimler bitiyor ve hiç oyun alamadım rica ediyorum

 41. Selamlar öncelikle. Ben bütün kodları denedim hepsi kullanılmış. Lütfen bana sadece 25 TL’lik bir steam cüzdan kodu atarmısınız Herhangi bir oyun için key istemiyorum sadece cüzdan kodu yeter birde e-posta adresime atmanız lazım onu da koyuyorum iyi günler

 42. Abi steamde henüz çok yeniyim ve neredeyse hiç oyunum yok bir oyun beğendim arkadaşlarımla oynamak istiyorum 50 tl lik bir steam kodu yollarsan gerçekten çok memnun kalırım …

 43. Abi attığın gmailde sadece link var linkete steam hesabımı istiyor girdim bişey vermedi

 44. Merhaba, lütfen bana da 30TL – 20TL arası bir kod gönderir misiniz hiç oyun almadım istediğim oyun 38 TL benim 10TL’m varç

 45. bana steam cüzdan kodu ya da zula epin atabilirmisiniz atarsanız diğer forum sayfalarında reklam yaparım nolur

 46. Reis valla öğrenci adamım param kısıtlı abimin gitarı aldım öğrenmek için Rocksmith 2014 remesterad var onu almak istiyorum para biriktiriyorum.Gönlünden bişiler koparsa çok büyük hayır işlersin <3 emre377emre@hotmail.com

 47. Merhabalar acaba nasıl hesap açıcağım birde bana da elinizde kod varsa yollar mısınız?
  Mali:kutluemir0681@gmail.com

 48. Kardeşim merhaba banada bi tane 20 TL -lik göndersene lütfen eğer olmasa 10 TL lik gönder lütfen
  e-mail:hidayetmirzeyev5@gmail.com

 49. ABİ BANADA STEAM KEY ATSANA CADILAR BAYRAMI İNDİRİMİ OLDUĞU İÇİN ALICAĞIM OYUN İNDİRİMDE
  E-POSATA:huseyin1huseyin@outlook.com veya hdagli616@gmail.com abi 4 arkadaşıma önerdim yaparsanız 7 arkadaşımda daha göndericem şimdiden teşekürler.

 50. abi banada 10 liralık en geç yarına atarmısın istediğim oyun indirime girmiş lütfen

 51. merak ediyorum yazının sonunda dediğiniz şey oluyormu
  yani bu yoruma özel steam cüzdan kodu gönderecekmisiniz

 52. Steam kodu gönderebilirsiniz ilk defa bende böle bişey deniyorum olursa daima nurdan size yazıp almak için beklerim

 53. LÜTFEN STEAME PARA YATIRAMIYORUM GÖNLÜNÜZDEN NE KOPARSA ATABİLİRMİSİNİZ
  FALL GUYS OYNAMAK İSTİYORUM

 54. abi bunlar bende niye işe yaramıyo.Lütfen işe yarayanları koyun abi pls!!!!!!!!

 55. adminn kodlar bitmiş bana da gönderirmsin çok dua eederim lütfennn nolurrr

 56. BANADA STEAM KEY VERİR MİSİNİZ
  YA 50 TL CÜZDAN KODU
  YADA STREAMER DAİLY AKTİVASYON KODU

 57. bana steam cüzdan kodu atabilecek varmı csgo seçkin hesap ve cs20 kasası açmak için
  eposta :mehmetyigitdalkilic@gmail.com

 58. merhaba lütfen bana 20 tl lik steam cüdaz kodu atabilirmisiniz çok ihtiyacım var da teşekürler

 59. admin bana da gönderir misin gönlünden ne koparsa teşekkürler (gorke.pvp.34@gmail.com)

 60. Abi Allah aşkına bana bi 200 liralık kod gönderebilirmisin.Valla benim arkadaş sana yazmış almış abi o yüzden sana yazıyorum. Lütfen çok istediğim bir oyunu almak istiyom o yüzden 200 tlik istiyom, yoksa o kadar istemem.

  E postam: denizaksud@gmail.com

 61. Valla pes 2021 alıcam 20 tl bakiye var kodları bitirmişler özelden kod yollarsanız çok güzel olacak 🙂

 62. Banada bir tane yollarmisiniz lutfen hiç oyunum yok 50 TL fazla ama olabilirse 20 de olur lütfen ama yinede istediğiniz kadar atabilirmisiniz

 63. Değerli Admin Bey Bana Steam USD Geçirmek İçin 20 TL Code Lazım E Posta Adresime Gönderebilirmisiniz

 64. Yazınızı çok beğendim bana da kod yollaya bilirseniz teşekkür ederim.
  E-posta:red_iron354@outlook.com

 65. Allah için bana sadece 10 tl cüzdan kod lazım cok değil atarsan allah senden 100000 kere razı olsun .

  İletişim :
  İnsta: dark_light_98
  Gmail : my6300682@gmail.com

  Gmail çalısmassa instaya yazabilirsiniz atarsanız hayalimi gerçejleştirirsiniz allah razı olsun

 66. Kolay gelsin steam yaz indirimlerinde kullanmak için steam key yollayabilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim

 67. bedava steam cüzdan kodu veren siteleri de yazsaydınız daha iyi olurdu. steam cüzdan kodu verecek misiniz?

 68. lütfen banada kod atabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum bi 20 30 tl yeter oyun alıcamda hazır indirimler gelmişken tekrar teşekkürler

 69. Bi 10 20 tl gönderirseniz çok makbule geçer indirim geldi oyun alamıyoruz. Peder beyden de isteyemiyoruz :))

 70. Banada bir tane kod gönderebilirsiniz bu arada sitenizde çok ilgimi çeken yazılara rastladım teşekkürler

 71. Tüm kodları denedim hiçbiri olmadı. Oyun alacağım para yetersiz kaldı 🙁 Varsa bir kodunuz alırım.

 72. merhaba hepsini deneim ama olmadı ben de yorum atanlara özel cüzdan kodu vereceğinizi gördüm benim içinde bir tane varmı?

 73. güzel bi sistem hazırlaışsınız başarılarınzın devamını dilerim bi kod alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu