Bedava Hesaplar

Bedava Spotify Premium Hesapları 2020 Nasıl Yapılır

Müzik severlerin en sık kullanmış olduğu dijital müzik platformlarından biri de Spotify’dir. Dünya üzerinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu platformda, kaliteli müzik dinlemek isteyen pek çok insan belli bir ücret ödeyerek Premium hesaplara sahip olmaktadır.

Fakat bazı müzik severler bu uygulama için herhangi bir ücret ödemek istemediğinden, bedava Spotify Premium hesapları 2020 konusunda da araştırmalarda bulunmaktadır.

Spotify Premium Hesap Nedir?

Öncelikle Spotify Premium hesabın ne olduğundan bahsetmek gerekirse; insanların belli bir ücret ödeyerek reklamsız ve kaliteli müzikler dinlediği hesap türüne Spotify Premium hesapları adı verilmektedir.

Bu gibi hesaplar için kullanıcıları tarafından aylık belli bir ücret ödenmesi gerekirken, ödenen ücretler ise Premium hesabın türüne ya da statüsüne göre değişiklik göstermektedir.

  • Standart hesaplar için aylık minimum 17,99 TL ödeme yapılabilirken, bu rakam öğrenciler için indirimli bir şekilde talep edilebilmektedir.

Öte yandan ilk kez Spotify Premium hesabı edinecek olan müzik tutkunları için 1 aylık deneme süresi sunulabilirken, bu süreçte herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 1 ay sonrasında ise ücretlendirme 17,99 TL üzerinden tahsil edilmektedir.

Spotify Premium Hesap Ayrıcalıkları Nelerdir?

Spotify Premium hesap ayrıcalıkları birçok müzik tutkununun araştırdığı konular arasında yer alırken, insanlar para ödedikleri ya da ödeyecekleri bu hesaplar ile ne gibi ayrıcalıklara sahip olacaklarını merak etmektedir.

  • 2014 yılından bu yana aktif olarak faaliyet göstermekte olan Sportify’nin Premium hesaplarında kullanıcılar için pek çok avantaj sağlanmaktadır.
  • Örneğin; müzikleri reklamsız bir şekilde dinleyebilme imkanı sunan bu hesaplar, aynı zamanda internete gerek olmadan çevrimdışı olarak da dinleme fırsatı sunmaktadır.

Bu kapsamda kullanıcılar hesabına 3 farklı cihazda olmak üzere 3333 adet, totalde 9999 adet müzik indirebilme hakkına sahip olurken, cihazın ayda tek seferde olsa çevrimiçi olması durumunda daha önceden indirilen bu şarkıları internetsiz dinleyebilme imkanına da sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra müziklerin kalitesi, parça atlama imkanı sunması ve yeni bültenler sunması da yine Spotify Premium hesap ayrıcalıkları olarak gösterilebilmektedir.

Spotify Hesap Türleri Nelerdir?

Sportify tarafından geliştirilen Premium hesaplar pek çok farklı türü ile dikkat çekmektedir. Hemen hemen her insanın kendisine uygun bir Premium üyelik bulabildiği Spotify, aynı zamanda bu hesaplar için uygun ücretler de belirleyebilmektedir. Genel olarak Spotify Premium hesap türleri klasik Premium hesabı, Aile, Duo ve Öğrenci olarak bilinmektedir. 

Spotify Premium Aile Hesabı Nedir? 

Spotify Premium Aile Hesabı, aile bireylerinin ya da yakın arkadaşların toplanarak uygun ücretler ödediği ve bir hesabı paylaştığı bir hesap türü olarak bilinmektedir. Aile hesabına kayıtlı olan tüm kullanıcıların Premium hesap ayrıcalıklarından faydalanabildiği bu hesap türünde, maksimum 6 kişiye yer verilmektedir.

Spotify Premium Aile Hesabı Ücretleri Nelerdir?

Spotify Premium Aile Hesabı 2020 için aylık olarak ödenmesi gereken üyelik ücreti 26,99 TL olarak belirlenmiştir.

Bu ücret aile hesabına kayıtlı olan kişiler arasında eşit olarak bölüştürülerek tahsil edilirken, genelde kişi başına düşen miktar 4-5 TL gibi oldukça minimum düzeyde uygun bir ücret olarak belirlenebilmektedir.

Spotify Premium Duo Nedir?

Sportif Premium Duo hesabı geçtiğimiz yıl tanıtımı gerçekleştirilmiş olan bir abonelik türüdür. Aile hesabına benzer bir yapıta sahip olan Duo hesabı, daha çok 2 kişinin kullanımı açısından ideal olan bir üyelik türüdür. Özellikle de yakın arkadaşlara, eşlere ya da sevgililere hitap edebilmektedir.

Sportify Premium Öğrenci İndirimi Nedir? Nasıl Alınır?

Sportify’nin en çok tercih edilen hesap türlerinden bir diğeri ise Öğrenci hesabıdır. Sporitfy Premium Öğrenci hesabı öğrenciler için yüzde 50 indirimli olarak geliştirilmiş olan bir hesaptır.

  • İlk ay ücretsiz olarak Premium hesap olanaklarından faydalanan öğrenciler, 1 aylık deneme süresinin sonunda aylık 8,99 TL karşılığında üyeliğini devam ettirebilmektedir.
  • Genellikle kolej ve üniversite öğrentisi olup 18 yaşından büyük olan öğrencilerin faydalanabildiği Sportify Premium hesap üyeliği 4 yıl boyunca sürdürülebilmektedir.

Reklamsız müzik dinleme, kaliteli içerikler, internet olmadan çevrimdışı dinleme fırsatı ve bunun gibi daha pek çok ayrıcalıktan faydalanabilen öğrenciler, bu hesap türü sayesinde derslerini müzik eşliğinde çalışabilme fırsatı elde etmektedir.

Bedava Sportify Premium Hesaplar

Hesap Şifre
Marcus.croskey@live.com jelly253
carlton.t.jones@gmail.com gotwins1
kristenreeson@hotmail.com NCC74656
ranzi.vogel1@web.de shakira
amberenixon@gmail.com macie123
maddiepwheeler@gmail.com ilikepie4
s.curry.e@gmail.com shannon
3paulsons@charter.net 4paulsons
tgwilso@gmail.com trey0987
hartsean1424@yahoo.com sweet800
mon_bussey@yahoo.com September74
tianosale85@gmail.com mamita1990

Sportify bedava Premium hesap 2020 apk indiren müzik severler tek kuruş dahi ödemeden reklamsız müzik dinleyebilme keyfini sürdürebilme fırsatı yakalamaktadır.

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Bedava Spotify Premium Hesapları 2020 Nasıl Yapılır" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı