Kredi Başvuru

Bankamatik ATM Kartsız Para Gönderme İşlemleri 2020

Kartınızı evde bıraktıysanız endişelenmenize gerek yok. ATM’lerde birçok işlemi yalnızca “GİRİŞ” düğmesine basarak gerçekleştirebilirsiniz. Kart kullanmadan para transferi, borç ödemeleri, fatura işlemleri ve kontör yükleme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dahası, herhangi bir bankanın müşterisi bile olmanıza gerek yok.  

Banka Hesabı Olmadan Para Transferi / Para Çekme Nasıl Yapılır?

ATM’lerde “Banka Hesabı Olmadan Para Transferi” adımı ile istediğiniz herhangi bir cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz:

Yapmanız gereken tek şey kendi özel T.C. kimlik numaranızı girmek. Kimlik kartı numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası ve alıcının T.C. kimlik kartı numarası ve cep telefonu numarası yeterli olacaktır.

Bankamatik Kartı Yuttu Ne Yapmalıyım 2020

Size gönderilen parayı, herhangi bir banka ATM’sinden “Banka Hesabınız olmadan Para Transferi” işlemi ile T.C. kimlik numaranızı girerek çekebilirsiniz. Kimlik kartı numarası, doğum tarihi, size para gönderen kişinin cep telefonu numarası ve tutar bilgileri yeterlidir.

Banka hesabı olmadan para transferi sadece Türkiye’deki ATM’lerden mümkündür.

Kart veya Müşteri Numarası Girerek Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Kredi kartı borcunuzu ATM’den kartsız olarak ödemek de mümkündür:

Ödemeniz, işlemi gerçekleştirdiğiniz günden itibaren geçerli olacaktır. Yatırdığınız miktar kredi kartı borcunuzdan fazlaysa, bu tutar kartınıza limit olarak yatırılır. Ödemenizi 2 gün içinde “Dönem İçi işlemler” adımından görüntüleyebilirsiniz.

Hesap Numarası veya Kart Numarası Girerek Cari Hesaba Nasıl Para Yatırılır?

Kartınızı kullanmadan bir banka hesabına para yatırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili hesabın şube kodunu ve hesap numarasını veya kart numarasını girmektir.

Bankamatik Kiralama Şartları Nedir

ATM’lerden, bankanıza ait mobil telefon uygulaması üzerinden gönderilen parayı cep telefonunuza gelen bilgilendirici SMS ile hemen çekebilirsiniz.

Mobil İmza Nedir? Ücreti Nedir?i

ATM’lerden mobil imzanızı kullanarak ve cep telefonunuzla onaylayarak, mevcut hesabınızdan para çekebilirsiniz. Bu şekilde çekebileceğiniz para için belirlenmiş olan belli bir günlük limit bulunacaktır. Bununla ilgili bilgi almak için parayı gönderen kişi sizseniz bankanızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Şifrematik / Cep Şifrematik ile Para Nasıl Çekilir?

ATM’lerden, müşteri numaranız, kayıtlı cep telefonu numaranız ve Şifrematik / Cep Şifrematik’in ürettiği PIN ile mevcut hesabınızdan para çekebilirsiniz. Aynı şekilde günlük çekebileceğiniz tutar sınırlandırılmıştır.

ATM’den Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubede beklemeden ve kartsız olarak genel amaçlı kredi için banka ATM’lerinden başvurabilirsiniz.

ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri Nedir 2020

Faturalarınızı şubede sırada beklemeden ödeyebilir ve para üstünü bozuk para olarak alabilirsiniz. Üstelik bunun için kart kullanmanıza da gerek yoktur. Cep telefonu numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girerek kartsız fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

ATM’den Üniversite-ÖSYM Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Üniversite harç veya borç ödemeleriniz ile ÖSYM ödemelerinizi, şubede beklemeden ve bozuk para yatırmak zorunda kalmadan herhangi bir ATM üzerinden kartsız olarak yapabilirsiniz.

Bankamatik Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da, Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone ön ödemeli hatlarınıza TL desteklenen TL tutarını kart kullanmadan ATM aracılığıyla yatırabilirsiniz.

ATM’den Şans Oyunları Ödemesi Nasıl Yapılır?

ATM ile anında bilyoner.com veya nesine.com hesabınıza aktarılmak üzere kartsız para gönderme işlemleri yapabilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu