Kredi Kartı

Axess Kart Ücretleri Nedir? 2020

Akbank Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Müşterilerine Axess kart veren bankanın çok sayıda müşteri kitlesi bulunmaktadır.

Axess Kart Aidatı Nasıl Geri İade Alınır?

Bu müşteri kitlesine sunmuş olduğu kartların birtakım aidatlarının bulunduğunu belirtmekte de fayda var. Yıllık hizmet ücreti olarak alınan bu kartlardaki aidatlar ekstrelere hiçbir şekilde yansımamaktadır. Eğer ki sizler de bu kart sahibiyseniz ve üret ödüyorsanız artık istekler neticesinde Axess kart aidat iade işlemine başvurabilirsiniz.

Axess Kart Kapatma İşlemi

Böylelikle hem bu yıl hem de önceki yıllardaki bütün aidat ücretlerini alabilirsiniz.  Geri almak için yapılması gereken birtakım işlemler olup 10 yıl öncesine kadar bütün ücretlerin geri alınabileceğini belirtmekte fayda var. İnternet aracılığıyla iade talebinde bulunarak kart aidatının iadesini almak mümkündür. Akbank’ın resmi internet adresinde yer alan şikayet hattı aracılığıyla iade talebinde bulunmak mümkündür.

Axess Kart Limit Özellikleri Nedir?

Şikayet hattı aracılığıyla yapılan talepten olumlu bir cevap alınmadığı zaman sosyal medya üzerinde yer alan Akbank profillerine mesaj göndermek bu konuda her zaman uygun olacaktır.

Fakat sonuç halen aynı kalıyorsa şikayet etme platformlarına gerekli şikayetinizi belirttikten sonrasında banka yetkililerinin sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Bütün bunlar ile birlikte Axess kart aidat iade için yapılması gereken bir diğer yöntem ise direkt olarak müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmak olacaktır.

Axess Kart İptali için Yapılması Gerekenler

Nihai karar belli olduğu için bu durumda olumsuz bir cevap almak oldukça zordur. Bütün bunların dışarısında eğer ki paranızı halen alamamışsanız o zaman yapılacak son şey Tüketici Hakem Heyetine dilekçelerinizi ve ödeme belgelerinizi iletmek olacaktır.

Hızlı bir şekilde talebiniz değerlendirilecek ve sonrasında en kısa süre içerisinde de 10 yıl boyunca geriye yönelik olarak aidat ödemeleriniz tarafınıza teslim edilecektir. Böylelikle her daim ödemelerin alınabileceğini belirtmekte fayda var.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu