Akbank Axess Chip Para Kampanyaları 2020 Nedir?

Kredi kartı kullanıcılarının hizmetine sunmuş olduğu bu kampanya oldukça ses getirmişe benziyor. Axess’e özel 1-15 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya ile tek seferde 500-999,99 TL arası alışveriş yapanlara 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere de 100 TL hediye Chip para verilmektedir. Akbank’ın kredi kartı kullanıcıları için düzenlemiş olduğu bu özel kampanyanın şimdi de detaylarına bakalım.

Axess Chip Para Kampanlayaları 2020 Nedir?

Akbank’ın Axess kredi kartı müşterileri için düzenlemiş olduğu bu kampanya 01-15 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya şartları gereğince tek seferde 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL’lik, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL’lik hediye Chip para puan verilmektedir.

Axess Chip Para Nasıl Kazanılır?

Axess müşterilerine 50 TL ve 100TL bedava kampanyası ile Chip para kazanabilmek için önce kampanyaya katılmak gereklidir. Katılmak içinse herhangi bir harcama yapmadan önce Axess Mobil uygulaması üzerinden hemen katıl butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım yapmadığınız takdirde yapacağınız harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Axess Chip Para Kullanma ve Öğrenme Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım kart bazında olmayıp müşteri bazında olmaktadır. Her müşteri ancak bir kez Chip para kazanma hakkına sahiptir. Kısaca kampanyaya katılım ile kazanılabilecek maksimum Chip para miktarı 100 TL’dir.

Akbank Chip Para Geçen Siteler Nelerdir?

Kazanılan Chip paralar aynı gün içerisinde kart sahiplerinin hesabına tanımlanacaktır. Tanımlanan Chip paralarınızı 30 Eylül tarihine kadar kullanabilirsiniz. Aksi halde kullanılmayan Chip paralar 1 Ekim tarihinde geri alınacaktır. Akbank’tan müşterilerine 50 TL ve 100TL hediye kampanyası çerçevesinde kazanmış olduğunuz Chip paralarınızı harcamayı unutmyınız.

Akbank Chip Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından düzenlenen kampanyadan Wings, Free, Axess, Neo ve Akbank sanal kar sahipleri istifade edebilecek. Bank’O Card Axess ve ticari kartlar dahil edilmemiştir.

Kontör, takı, mücevher ve altın alışverişleri kampanya kapsamına dahil edilmemiştir. Bu tür yapacağınız harcamalara herhangi bir hediye para verilmeyecektir.

Kampanyaya katıldığınız andan itibaren kampanya koşullarına uyan ilk alışverişiniz ödüllendirilecektir.

Akbank Chip Para Harcama Nerelerde Geçerli?

Kampanya süreci içerisinde kazanılan ödül tutarı müşterinin en son harcama yaptığı kartın hesabına yüklenecektir. EFT, havale, fon alım satımı, fatura ödemeleri, BES ödemeleri, Chip para ile yapılan alışverişler ve vergi ödemeleri kampanya kapsamına dahil değildir.

Alım yapılan ve Chip para kazanılan işlemlerin iptali durumunda kazanılan Chip para hakkı da yanmaktadır. Eğer 50 TL ve 100TL hediye dahilinde kazanılan Chip para harcanmışsa hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır.

Akbank kampanya kapsamında müşterilerine sunmuş olduğu her türlü kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Gerekli gördüğü durumlarda kampanya durdurma hakkına dahi sahip olunup, bu hakta saklı tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu