Akbank Wings Kart ve Aidat Ücreti 2020

Farklı hizmet ve projeleri ile ön plana çıkan yerli bankalarımızdan biri olan Akbank bu seferde müşterilerine özellikle uçuş sıklığı fazla olan müşterilerine özel bir kart çıkardı.

Akbank Wings Kart ile Bedava Uçak Bileti Kazanın

Wings adı verilen bu kart, kredi kartının tüm özelliklerini taşırken en önemli özelliği ise uçuş bileti almanız konusunda size büyük avantajlar sağlamasıdır. Eğer bir nedenle sık sık uçak yolculuğu yapıyorsanız Wings kart kullanımınız sayesinde yıl içerisinde bazı uçuşlarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Wings Kart Mil Puan Nasıl Hesaplanır?

Akbank ile anlaşmalı iş yeri ve mağazalardan yaptığınız alışveriş sonucunda chip para kazanırsınız. Wings kartınız varsa bu chip paralar mil puanına dönüştürülür. Ayrıca her aldığınız uçuş bileti de size mil puanı kazandırır. Biriken mil puanlarınız ile uçak bileti alabilirsiniz. Bu kartı almak isteyenlerin en çok merak ettiği ise Akbank Wings Kart Aidat Ücreti oldu.

Akbank Wings Kart Aidatı İade Nasıl Alınır?

Eğer Akbank Wings Kart almak istiyorsanız başvuru yapmak için en yakın Akbank şubesine giderek başvuru yapınız. Yaptığınız başvuru sonrasında gerekli işlem adımlarını tamamlayın. Şartları sağlamış bulunursanız Wings kart sahibi olmuş oluyorsunuz.

Wings Kart Özellikleri Nedir?

Wings kart için 2019 yılı dahilinde wings kart aidat ücreti 141 TL istenmektedir. Eğer ek kart isterseniz ekstradan 70 TL daha ödemek durumundasınız. Yani müşteriler yıllık aidat ücreti olarak sadece asıl kart kullanımında 141 TL ödemek zorundadırlar. Aksi takdirde karta sahip olamazlar.

akbank wing özellikleri nedir

Wings Kart Chip Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

Wings Kart sahibi olmak isteyen kişilerin aidat ücreti olarak 141 TL ödeyeceklerini söylemiştik. Eğer Wings kart sahibi değilseniz Akbank ile yapacağınız anlaşma dahilinde Wings Kartınızla alışveriş yapacağınıza dair teminat verdiğiniz zaman aidat ücreti alınmadan kart size teslim edilecektir. Aynı zamanda chip para kazanmaya devam etmiş olursunuz.

Bu kampanyadan yararlanmak için kart almamış olmanız gerekmektedir. Eğer kart sahibiyseniz ve aidat ücreti ödemek istemiyorsanız ilk iş olarak müşteri hizmetlerini arayın ve kart aidat ücretinin kartı kullanım koşulu karşılığında iptal edilmesini isteyin.

Eğer bu durum kabul edilmezse Akbank Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır başlıklı yazımızdaki adımları uygulayarak aidat ücretinden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu