Kredi Kartı

Akbank Kart Aidat Ücretleri 2020

1948 yılında pamuk üreticilerine finansman sağlaması amacı ile kurulan sonrasında ulusal bankaya dönüşen ve ülkemizin en büyük bankalarından bir bankadır.

Akbank Kredi Kartı Kapatma İptali Nasıl Yapılır?

Akbank diğer bankalar gibi bazı kartların aidat ücretini iptal ederken bazı kartlarda aidat ücreti almaktadır. Müşteriler ise Akbank’ı tercih etmeden önce Akbank kart aidat ücreti konusunda araştırmalar yapmaktadır. Bizde Akbank’tan kart almak isteyen ve aidat konusunda bilgi almak isteyen kişiler için Akbank’ın sağladığı kartları ve istedikleri aidat ücretleri konusunda bilgi verelim.

Akbank Kart Ücretleri ve Çeşitleri Nedir?

Akbank müşterilerinin çeşitliliğine göre farklı özelliklere ve yetkilere sahip kart tipleri oluşturmuştur. Her kartın özelliği farklı olduğu gibi yıllık hizmet ücreti (aidat) ücreti de farklılık göstermektedir.

Akbank Gold Kart ve Free Kart
Akbank Gold Kart ve Free Kart

Akbank müşterilerine özel çıkardığı farklı kartların isimlerini yazmak gerekirse; Axess Klasik, Axess Gold, Axess Platinium, Axess Business, Axess Öğrenci ve Axess Free Kartıdır. Bu kartların bazılarında kart aidat ücreti bulunurken bazı kartlarda ise aidat ücreti bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki tabloyu inceleyiniz.

Akbank Yıllık Kredi Kartı Faiz Oranları

Akbank’ın ilk kartı olan Axess Klasik kartı almak isteyen bir kişi yıllık aidat ücreti olarak 134,5 TL ücret ödemektedir. Eğer biraz daha yüksek özellikli kart almak istiyorsanız Axess Gold kart almak zorundasınız.

Axess Platinum Kart Aidat Ücreti Nedir?

Bu kartın yıllık aidat ücreti ise 150 TL olarak belirlenmiştir. Yüksek miktarlı harcama yapan müşteriler için oluşturulan Axess Premium kartının yıllık aidat ücreti 169 TL olarak listeye yansımaktadır.

Axess Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu ve Aidatı

Son olarak aidat ücreti alan kart ise işletmelere ve kobi sahiplerine verilen Axess Kobi / Axess Business kartıdır. Bu kartın yıllık ücreti 175 TL’dir. Eğer yıllık kart aidat ücreti ödemek istemiyorsanız Axess Free Card kullanabilirsiniz. Bu kartın herhangi bir ücreti bulunmamaktadır.

Axess Kart Aidat İade Konularını Aşağıdan Seçebilirsiniz

Öğrenciler ise 31 TL aidat ücreti ödeyerek Axess Öğrenci kartına sahip olabilirler.

Benzer Konular

4 Yorum

  1. 2 ay kullandığım kredi kartımdan 189 tl kart aidat ücreti kesilmiş.geri iadesini talep ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu