Kredi Kartı

Axess Kart Ücreti 2020 Geri İade Nasıl Alınır?

Her müşteri bankayı tercih etmeden önce Akbank kart aidat ücreti konusunda araştırma yapar. Bizler de Akbank’tan kart alıp aidat konusunda bilgi almak isteyen kişiler için araştırma yaptık. Akbank’ın sağladığı kartlar ve bu kartlara istediği aidat ücretleri konusunda derlediğimiz bilgileri sizler ile paylaşıyoruz.

Axess Kart Limiti Yükseltme Nasıl Yapılır?

Akbank müşteri çeşitliliğine göre kartlar vermektedir. Bu farklı kart modelleri her müşteriye göre değişebiliyor. Her kartın ayrı bir özelliği olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu farklı kartların yıllık hizmet ücreti yani aidatı farklılık gösterebilir. Siz de Akbank tercih etmek istiyorsanız hangi kartı kullanacağınızı seçmelisiniz.

Bizler biraz bu kartlardan bahsedelim. Axess Gold, Axess Platinium, Axess Öğrenci, Axess Klasik ve Axess Free kartlarıdır. Bu kartların bazısında kart aidat ücreti bulunurken bazılarında herhangi bir ücret yoktur. Siz de bu kartlar hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıda ki yazıyı incelemeye başlayabilirsiniz.

Axess Kart Çeşitleri Nedir?

Yapacağınız her alışverişe chip para kazanabilir sonrasında bu chip paraları istediğiniz her yerde harcayabilirsiniz.

  • Axess kartı kullandığınız yerde firmanın size sağladığı taksit olanağından yararlanabilirsiniz.
  • Asıl kartınızın yanı sıra aynı özelliklere sahip bir de ek kart avantajına sahipsiniz.
  • Şubeye gitmeden mobil bankacılık ile nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.
  • Acil nakit ihtiyaçlarınızda 12 aya varan taksitlerle avans kullanabilirsiniz.
  • Tamamen ücretsiz sms ile 500 lira paraya sahip olabilir sonrasında 9 aya varan imkanlarla geri ödeme sağlayabilirsiniz.
  • Axess nakit avans ile zor zamanlarınızda yanınızda
  • Diğer bankalara olan borçlarınızı axess ile taksitlendirip ödeyebilirsiniz.
  • Otomatik ödeme ile faturalarınızı yatırabilirsiniz.
  • Peşin yaptığınız alışverişleri sonradan taksitlendirebilirsiniz.
  • Body Card ile kart güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Axess kart Akbank’ın ilk kartıdır. Siz de bu kartı almak istiyorsanız yıllık 134 TL aidat ücreti ödemelisiniz. Eğer biraz daha yüksek özellikleri olan daha detaylı bir kart kullanmak istiyorsanız Axess Gold kart kullanabilirsiniz.

akbank wings mil puanları sorgulama

Axess Wings Kart Ücreti Nedir?

Bu kartın da yıllık aidat ücreti 150 TL’dir. Ben yüksek miktarda harcama yapmaktayım diye düşünüyorsanız Axess Premium kartını kullanmalısınız. Buradaki Akbank kart aidat ücreti ise yıllık 169 TL olarak belirlenmiştir. Son olarak Axess Kobi kartını kullanabilirsiniz bu kart Kobi sahiplerine verilmektedir.

Bu kartın yıllık ücreti 175 TL olarak listeye yansımaktadır. Eğer ben yıllık akrt ücreti ödemek istemiyorum diyorsanız Axess Free Card kullanabilirsiniz. Çünkü bu kartın herhangi bir ücreti bulunmuyor. Öğrenciler ise 31 TL yıllık aidat ödeyerek Axess Öğrenci kartını kullanmaya başlayabilirler.

Benzer Konular

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu