Kredi Kartı

Akbank Gold Kart ve Free Kart Aidat Ücretleri 2020

Akbank sürekli ve yüksek miktarlı harcama yapan müşterilerine Gold kart sunarken aidat ücreti ödeme yapmak istemeyen daha düşük miktarlarda harcama yapan ve daha düşük özellikli olarak Free kart dağıtmaktadır. Bu iki kartın aidat ücretleri ve özelliklerini karşılaştıracak olursak;

Akbank Gold Kart ve Free Kart Aidatları

Siyah üzerine altın sarısı renklerle tasarlanmış oldukça şık bir kart olan Gold Kart, 150 TL yıllık aidat ücretine sahip bir karttır. Kartın özelliklerine baktığımız zaman Axess anlaşması olan işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde chip para kazanılıyor. Kazanılan chip paralar yine aynı iş yerlerinde harcanabilme özelliğine sahip.

Akbank Gold Kart

Klasik olarak fatura ödeme talimatı, havale – EFT işlemleri, ek kart çıkartma, taksitlendirme gibi özelliklere sahipken bunun yanında taksitli avans çekebilme, SMS ile para gönderip, para çekebilme, fon yönetimi, alışverişlerinize taksit isteme, işsizlik sigortası gibi birçok farklı özelliği kapsıyor.

Axess Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır
Axess Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır

Eğer Akbank Gold Kart almak istiyorsanız en yakın bir Akbank şubesine gidip başvuru yapınız. Başvuru sonrası sizden istenen adımları tamamladıktan sonra ekstrem bir problem çıkmasa 15 gün içerisinde yeni kartınıza kavuşmuş olursunuz.

Akbank Free Kart

Akbank müşterilerine yönelik aidat ücreti istemeyen kart olarak Free Kart’ı sundu. Free kart alan Akbank müşterileri yıllık aidat ücreti ödememektedir. Axess üyesi olan iş yerleri ve mağazalardan yapılan alışverişlerde de chip kazanılabiliyor.

Ek taksit ya da ödemelerinizde erteleme isteme şansınızın bulunması da aidat ücreti olmayan bir kart için oldukça iyi. Free kart almak için en yakın Akbank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz için istenilen işlem adımları tamamlandığı zaman kısa süre içerisinde kart tarafınıza ulaştırılacaktır.

Eğer bu iki karttan birini almayı düşünüyorsanız ve Akbank’a ait başka bir kartınız varsa o kartın yıllık aidat ücretlerini geri alabilmek için Akbank Kredi Kartı Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır? Adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu