Kredi Kartı

Akbank Axess Mobil İndirme Kampanyaları 2020 Nedir?

Kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulamasından katılmanız yeterli olmaktadır. Katıldığınız takdirde Axess mobil ile yapacağınız beşinci 25 TL ve üzeri ödemelerinizde 25 TL chip para puan kazanmaktasınız. Fakat burada çok önemli bir nokta var ki mobil ödeme özelliği sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerli olabilmektedir.

Axess Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

4-30 Eylül arasında kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Bu tarihlerde kampanyaya kayıt olan müşterilerin Axess Mobil uygulamasının kartlar sekmesindeki Mobil Ödeme menüsüne girerek kayıtlarını tamamlamaları gereklidir.

Akbank Neo Chip Para Kampanyasını Kullanan Siteler 2020

Bunun yanında yine aynı menüden temassız olarak mobil ödemede kullanacakları kartlarını da tanımlatmalılar. Bu kayıt işlemi sonrasında yapacakları beşinci temassız 25 TL ve üzeri alışverişlerine Akbank Axess Mobil 25 TL chip para kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi mobil ödemeler sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlar için geçerli olacaktır.

Akbank Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

Bütün Axess kullanıcılarının kampanyaya katılabilmek için, ilk yapacakları harcamalarından önce kart sahibinin axess mobilden “hemen katıl” butonuna tıklaması gerekmektedir. Butona tıklanması halinde kampanyaya katılmış olmaktasınız.

Akbank’ın bu kampanyasına mobil ile katılabilmek için, kampanyanın profil kısmındaki yer alan kampanyalarınız başlığı altında görünmesinin ardından yapılması gerekmektedir.

Akbank müşterilerinden kampanyaya katılımı axess mobil aracılığı ile yapmayanlarınki kabul edilmeyecek. Aynı zamanda yaptıkları harcamalarında kampanya için hiçbir önemi olmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için axess mobil ile kayıt olunması zorunlu önkoşul olmaktadır.

Akbank Temassız Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Axess Mobil 25 TL chip para fırsatı kampanyası müşteri bazlıdır. Bunu daha somut olarak ifade edecek olursak bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL kazanabilmektedir.

Kazanmaya hak kazandığınız chip paralarınız kampanya koşulları gerçekleştirildiğinde hesabınıza tanımlanacaktır.

Akbank Mobil Ödeme Açma Kapatma Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde chip para kazanan he kartına 25 TL’si tanımlanan kullanıcılar bu parayı 7 gün içerisinde kullanmalıdır.

Yapılacak olan iptal ya da iade işlemlerinde karta tanımlanan chip para geri alınacaktır. Şayet chip para kullanılmış ise kullanılan kısım kadarı ekstrelerine borç olarak yansıtılacaktır.

Akbank Mobil Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Axess mobil uygulamasında mobil ödeme kısmına ekleyeceğiniz kartın, bireysel ve asıl kart olması zorunluluğu bulunmaktadır.

120 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde kartınızı POS cihazlarına direkt okutarak ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Ancak 120 TL’nin üzerindeki alışverişler için yine kartınızın şifresini girmeniz gerekecektir.

Akbank Neo Chip Para Kazanma 2020 Nasıl Yapılır?

Akbank 25 TL chip para kazanma fırsatı kampanyasından yararlanabilmek için mobil cihazınızın işletim sistemi üstündeki NFC ödeme için geçerli ödemenin axess mobil olarak tercih edilmesi gerekmektedir.

Wings kredi kartları, NEO banka kartları ve bireysel asıl axess kartları kampanya dahilindedir.

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan 25 TL ve üzeri alışverişlerden ilki dikkate alınacaktır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu