Kredi Kartı

Akbank Aidatsız Kredi Kartları Nelerdir? 2020

70 yılı aşkın süredir bankacılık faaliyetlerine devam eden Akbank, milyonlarca müşterisi olan büyük bir bankadır. Bankanın çeşitli tiplerde kredi kartları bulunmaktadır.

Kişinin gelir düzeyi, harcama alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kredi kartlarının yıllık ücret bedelleri bulunmaktadır. Lakin son yıllarda banka aidat ücretlerinin geri alınabilmesi konu dahilinde diğer bankalar gibi Akbank’ta çıkardığı yeni kart tiplerinde aidatı olmayan kartları müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Akbank Neo Kart Aidatı Ücretleri Nedir?

Akbank müşterisi olan ya da olmayı düşünen birçok kişi ilk olarak Akbank aidatı olmayan kredi kartları konusunda araştırma yapmaktadır. Neo kart dışında bizde yaptığımız araştırmalar sonucunda Akbank’ın aidat istemeyen iki tip kartının bulunduğunu tespit ettik. Eğer sizde Akbank üzerinden kart alacaksanız ve aidat ücreti ödemek istemiyorsanız aşağıdaki kartlara başvuru yapabilirsiniz.

Axess Free Kart Taksit ve Ücreti

Akbank yıllık kart aidat ücreti olmayan Free Kartı bir seneyi aşkın süredir müşterilerinin kullanımına sunmuş durumda. Hiçbir şekilde yıllık aidat ya da kart ücreti alınmayan Free Kart başvurunuzu yaptıktan sonra birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Axess Free Kampanyaları Nedir?

Örneğin harcamalarınıza en az 200 TL olacak şekilde sınır koyabilirsiniz. Yine bu kart ile faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Harcamalarınız ve ödemeleriniz karşılığında çip puanlar kazanarak topladığınız puanlarla alışveriş yapabilmektesiniz. Bunun dışında EFT/Havale işlemleri gerçekleştirebilir.

Herhangi bir kefil şartı, belge aranmadan küçük miktarlarda kredi çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank aidatı olmayan kredi kartları konusunda tercih edilen en popüler kart Free Kart olarak önümüze çıkıyor.

Axess Ücretsiz Klasik Kredi Kartı

Akbank Klasik kart sahibi olan müşterilerine sunduğu aidat ücreti olmayan bir diğer kredi kartı ise ücretsiz karttır. Bu karta sahip olabilmek için bankanıza en az 6 ay boyunca bu kart üzerinden harcama yapacağınızın garantisini vermek zorundasınız.

Eğer belirtilen limit harcamanın altında harcama yapar ya da hiç harcama yapmazsanız bir sonraki ay faturanızda aldığınız kartın ücreti yansılır.

Benzer Konular

Bir Yorum

  1. Evde beş nufus var iki ysşlı bır ergen ve burorta yaş bır emeklı maaşımızla yaşamaya idam edıyoruz. Onun için vırus kredısı istıyoruz acıl olarak neo kart var ama kullanamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu